Apartament spațios, 2 camere decomandat, zonă premium Podgoria Arad
\ 82.000EUR
Apartament spațios, 2 camere decomandat, zonă premium Podgoria Arad
nr identificare: 1128040
Vezi harta
Urmărești să cumperi o proprietate într-o zonă cu cerere mare și valoare stabilă?
În Arad, str Carol Davila, la câțiva pași de Podgoria, vă așteaptă un apartament decomandat care îmbină spațiul generos cu poziția perfectă.
Living și dormitor spațios, hol(există și cameră tehnică), bucătărie luminoasă cu loc de luat masa și cămară de alimente cu geam, baie cu aerisire naturală.
În plus, boxă la subsol și acces la o curte comună îngrijită, cu vecini de calitate(spălătorie/uscătorie la parter).
Etajul 2, suprafață de 90 mp construiți (cca 58 mp utili) și acces facil către centrul Aradului fac din această proprietate o alegere ideală pentru investiție cu randament bun la închiriere sau pentru un cămin confortabil.
Bloc construit din cărămidă construit în "asociație"(cca anii 1975)
Cere detalii acum si programează o vizionare, descoperă cum acest apartament poate deveni una dintre cele mai bune decizii imobiliare pe care le-ai luat.
📞 Contact: Andrei Caracioni telefon: 0757 662 907
Genul acesta de apartamente nu rămân mult timp pe piață.
Cod proprietate: CP2664130
Suprafata utila: 58MP
Suprafata construita: 90MP
Nr. camere: 2
Nr. dormitoare: 1
Nr. bucatarii: 1
Nr. bai: 1
Etaj: 2
Compartimentat: decomandat
An constructie: 1975

